Zonen Sollentuna / Upplands-Väsby består dessa barn och ungdomsföreningar (se nedan) Kontaktperson för hela zonen är Thomas Björkman,  thomas.bjorkman@rfsisu.se 08-6274624

 Förening  Kontaktperson  Email


Maila
Alpha FC
mikaeltoma85@gmail.com 
Maila
Bollstanäs SK Styrelsen
Kristian Lövgren
fotboll@bsk.nu
kristian@bsk.nu
Maila
Edsviken FF Jakob Hildingsson
jakob.hildingsson@gmail.com
Maila
IFK Sollentuna Marcus Florbrant
Christer Carlson
marcus@ifksollentuna.se
Christer.carlson@ifksollentuna.se
Maila
Maj FC Nicklas Jönsson
nicklas@majfc.com 
Maila
Parsian Väsby IF Kamran Khazravi
kamran.khazravi@parsianvasbyif.se
Maila
Rotebro IS FF Yassine Bahri
Erika Rondal
kansli@risff.se
erika_rondal@live.se
Maila
Runby IF Magnus Josefsson
kansli@runbyif.se
Maila
Sollentuna FK Mikael Thorstensson 
Mike Lindström
micke@sollentunafk.se 
mike@sollentunafk.se
Maila
Väsby FF Poja Arfaie
poja.arfaie@vasbyff.se
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla