Zonen Järfälla Upplandsbro består dessa ungdomsföreningar (Se nedan)


Kontaktperson för hela zonen är Kicki Bellander,  kicki.bellander@stff.se

 Förening  Kontaktperson  Email
Bele Barkarby FF Igor Gruda
igor.gruda@belebarkarby.se
Maila
Bro IK Himzo Mihaljevic
Marie-Louise Ståby
himzo@broik.se
marre76@gmail.com
Maila
Edessa Syrianska KIF Aziz Al Kass Yousef  
azizkashicho@yahoo.se  
Maila
FC Järfälla Per-Erik Edman
fcjarfalla@telia.com
Maila
IFK Viksjö Jamil Yousef Föreningskonsulent
Mattias Lindström Ordförande
jamil@ifkviksjo.se
mattias@analyzing.se
Maila
Järfälla FF Christopher Diaz
crippe_d@hotmail.com
Maila
Kallhälls FF Christer Käll
christer.kall@comhem.se
Maila
Kungsängens IF Eva Styfberg
eva.styfberg@gmail.com
Maila
Upplands-Bro United FK Robert Gullbrand
robert.ubufk@outlook.com
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-20
[IFK Viksjö] C-Diplom hos Bele nu i januari!
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla