Zonen Järfälla Upplands Bro består av dessa ungdomsföreningar (se nedan)


Kontaktperson för hela zonen är Robert Frinell, robert.frinell@rfsisu.se 010-4590314

 Förening  Kontaktperson  Email
AFC Järfälla Sepehr Shafai
seppe_@yahoo.com
Maila
Bele Barkarby FF Johan Ericsson
Therese Jansson
johan.ericsson@belebarkarby.se
therese.jansson@belebarkarby.se
Maila
Bro IK Nils Tener
Marie-Louise Ståby
nils.tener@broik.se
marre76@gmail.com
Maila
Edessa Syrianska KIF Aziz Al Kass Yousef
azizkashicho@yahoo.se
Maila
FC Järfälla Per-Erik Edman
Hurui Samuel Fessehazion
kansli@fcjarfalla.se
hurui.fessehazion@fcjarfalla.se
Maila
IFK Viksjö Elin Olsson
Mattias Lindström
elin@ifkviksjo.se
mattias@analyzing.se
Maila
Järfälla FF Annika Ejdermo
annika.ejdermo@hotmail.com
Maila
Kallhälls FF Patrik Olsson
kff.fotboll@gmail.com
Maila
Kungsängens IF Eva Styfberg
eva.styfberg@gmail.com
Maila
Söderhöjden FOUF Yacoub Aden
yacoub.aden@sfouf.se
Maila
Upplands-Bro United FK Robert Gullbrand
robert.ubufk@outlook.com
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-20
[IFK Viksjö] C-Diplom hos Bele nu i januari!
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla