Zonen Stockholm Syd B består dessa ungdomsföreningar (se nedan)
Kontaktperson för hela zonen är

Thomas Björkman, Stockholmsidrotten, 
thomas.bjorkman@stockholmsidrotten.se, 08-6274624 

 Förening  Kontaktperson  Email
FC Söderort Johannes Möller
johannesmoller@live.se
Maila
FC Södrasidan Matteus Gebrael
matteus.gebrael@gmail.com
Maila
Fruängens IF Mats Liljeqvist
kansli@fruangensif.se 
Maila
Gröndals IK Göran Thörnlund
gt19281216@hotmail.se
Maila
Hägersten SK Stefan De Bruin
Ann-Mari Carlsson
klubben@hagerstensk.se
klubben@hagerstensk.se
Maila
IF Stockholm Fotbollsakademi Carl Hugo Parment
carlhugo@nordicfootball.se 
Maila
IFK Aspudden-Tellus Rosalind Vongpiem
rosalind.vongpiem@hotmail.com
Maila
IFK Stockholm FK Klas Hoffman
klas.hoffman@comhem.se
Maila
IK Hephata Henrik Rangfeldt
henrik.rangfeldt@hephata.se
Maila
Kongo United FC

Maila
Kransen United FF

Maila
Mälarhöjdens IK Fotboll Klas Fältström
klas.faltstrom@eftab.se
Maila
Newroz FC Beyar Mirza
newrozfc.ungdom@gmail.com
Maila
Solberga BK Magnus Lundgren
magnus@sandalmakarbacken.se
Maila
Svensk Palistinska FF Mazen El Sayeh
mazen@spff.se
Maila
Sätra SK Destina Sönmez
destina.sonmez@hotmail.com
Maila
Västertorps BK Jonas Niklasson

Maila
Älvsjö AIK FF Urban Truedsson
ubbe@alvsjoaik.se
Maila
Örby IS Torsten Rasmussen
totte.rasmussen@gmail.com
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla