Zonen Botkyrka Salem består dessa ungdomsföreningar (se nedan)

Kontaktperson för hela zonen är Thomas Björkman, Stockholmsidrotten, 
thomas.bjorkman@stockholmsidrotten.se, 08-6274624 

 Förening  Kontaktperson  Email
Arameisk Syrianska IF Christian El-Khoury
Brankica Lahoud
christianelkhoury@hotmail.com
branka.lahoud@hotmail.com
Maila
Botkyrka Konyaspor KIF Bayram Uludag
Hasan Uludag
Bayram.uludag@hotmail.com
Hasanuludagkonyaspor@hotmail.com
Maila
Falcao Futsal Club Stockholm Alexander Bernhard
Albert Krasniqi
alexander@falcaofutsal.se
albert@falcaofutsal.se
Maila
Fittja IF Sinan Baysal
Renato Soto Diaz
fittjaif@gmail.com
Soto_Renato@hotmail.com
Maila
Grödinge SK Carl Byström
calle_bystrom@hotmail.com
Maila
IFK Tumba FK Tommy Rajala
kansliet@tumbafotboll.nu
Maila
Nackdala AIS Rickard Lärnvåg
Andreas Darnakas
rickard.larnvag@gmail.com
andreas@vretabygg.se
Maila
Norsborgs FF Mathias Axner
norsborgsff@telia.com
Maila
Norsborgs IF Laila Sundberg
nif@nif.se
Maila
Pappas Pojkar FF Jerry Achren
jerryachren@hotmail.com
Maila
Raderas

Maila
Rönninge Salem Fotboll Anders Strömgren
Magnus Ledin
anders@reko-el.se
magnuslarsledin@gmail.com
Maila
Spear IF Abiel Humed Omar

Maila
Stockholms Södra FF Muhanad Adam
Mulleadam@hotmail.com
Maila
Svea United FC Alex Gorgis
al_ko4@hotmail.com
Maila
Tullinge TP FK Anna Petré
Michele Di Dato
kansliet@tullingefotboll.se
michele.didato@tullingefotboll.se
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla