Zonen Stockholm Syd A består dessa ungdomsföreningar (se nedan) Kontaktperson för hela zonen är Mikael Norberg,  mikael.norberg@stockholmsidrotten.se, 08-6274029  
 Förening  Kontaktperson  Email
Bagarmossen Kärrtorp BK Michele Esposito
migge@bkbk.se
Maila
Bollskola IF Ramzi Kauppi
kauppi@svenskabolan.se
Maila
Enskede IK Pekka Partanen
Pekka@enskedeik.nu
Maila
FOC Farsta Nettan Atteskär
kansli@focfarstafotboll.se
Maila
Hammarby IF FF Daniel Engström
daniel.engstrom@hammarbyungdom.se
Maila
Hammarby TFF (HIF IF FF) Daniel Engström
daniel.engstrom@hammarbyungdom.se
Maila
Högdalens AIS Juha Joki
juha.joki@krigsinvaliderna.se
Maila
IF Olympia Ola Meckbach
epost@ifolympia.se
Maila
Rågsveds IF Aleksandar Colak 
rif.utbildning@gmail.com
Maila
Sköndals IK FK Göran Ek
Goran.Ek@slu.se
Maila
Spårvägens FF Kjell Irestam
kansli@sparvagensff.se
Maila
Stockholm Futsal Club Mia Högberg
info@1SFC.se
Maila
Stureby SK Martin Nordlöf 
m.nordlof@gmail.com
Maila
Tallkrogens IF Jens Bergsten
jens.a.bergsten@gmail.com
Maila
Tunisiska FC Ben Hassine
gaza080@hotmail.com
Maila
Årsta FF Tim Hamida
tim@arstaff.se
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla