Zonen Stockholm Staden består dessa ungdomsföreningar (se nedan)

Kontaktperson för hela zonen är 
Urban Helsing urban.helsing@stff.se, 08-444 75 59

 Förening  Kontaktperson  Email
Essinge IK  John Chapman
saxman74@gmail.com
Maila
Högalids IF  Anneli Kärrman
anneli.karrman@cybergal.com
Maila
IF Söderkamraterna  Christer Söderberg
christer.le.soderberg@gmail.com
Maila
Karlbergs BK Johan Wilny
johan.wilny@karlbergsbk.se
Maila
Mariebergs SK Konrad Lundberg
Christopher Härnebo Grapenwall
konrad.lundberg@juridicum.su.se
Christopher.hg@hotmail.se
Maila
Norrtulls SK Martin Carlon
martin.carlon@norrtullssk.se
Maila
Reymersholms IK  Paul Cohen
paul.cohen@seibostudios.se
Maila
Stadshagen Vasalunds IF  Jonas Sjöland
jonas.sjoland@vasalundsif.se
Maila
Storkyrkopojkarna  Maths Ohlsson
maths.ohlsson@gmail.com
Maila
Vasastans BK Michael Ljung
ljungmichael@gmail.com; bojan.kolak00@gmail.com
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla