Zonen Stockholm Syd A består dessa ungdomsföreningar (se nedan) 
Zonsamordnare är Mikael Norberg, mikael.norberg@rfsisu.se, 08-6274029  
 Förening  Kontaktperson  Email
Ängby IF Oscar Borgh
oscar.borgh@angbyif.se
Maila
Ekerö IK Thomas Hjelte
ekerofotboll@gmail.com
Maila
FK Bromma Camilla Giss
kansli@fkbromma.se
Maila
Hässelby SK FF Claudio Pereyra
Claudio@hskfotboll.se
Maila
IF Brommapojkarna Oscar Theren
oscar.theren@bpfotboll.se
Maila
Kälvesta IOFF FK Jan Sahlberg
kansli@kiof.se
Maila
Nockebyhovs IF Thomas Jansson
tcjansson@hotmail.com
Maila
Skå IK & Bygdegård Johan Fogelklou Sportchef Skå IK Fotboll
Jesper Permerud Ordförande Skå IK Fotboll
johan.fogelklou@skaik.se
jesper.permerud@skaik.se
Maila
Vällingby AIK Peter Larsson 
info@brommatakplatslageri.se
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla