Zonen Vallentuna / Täby består dessa barn och ungdomsföreningar (se nedan)

Kontaktperson för Vallentuna är Thomas Björkman, thomas.bjorkmanrfsisu.se 08-6274624

Kontaktperson för Täby är Mats Lundholm, mats.lundholm@rfsisu.se 076-1281861

 Förening  Kontaktperson  Email
Bällsta FF Katarina Almesten
Ida Bornesand
katarina.almesten@ballstaff.se
ida.bornesand@ballstaff.se
Maila
Brottby SK Patrik Bolander ordförande
patrik@husek.se
Maila
Erikslunds KF Ordförande Lennart Selander
Sportchef Daniel Karlsson
lennarth@selander.nu
daniel.karlsson@ekf.nu
Maila
IK Frej Täby FK Stefan Bellander
stefan@ikfrej.se
Maila
Täby FK Johan Melbäck
Kansliet
Johan.Melback@prognoscentret.se
kansli@tabyfk.se
Maila
Täby United FC Ordförande John Billberg
daniel.karlsson@ekf.nu
john@g-a.se
Maila
Vallentuna BK Jan Söderström
Mattias Belin
jsoderstrom98@gmail.com
mattias.belin@hotmail.com
Maila
Vallentuna BK DF

Maila
Vallentuna United FC (inga ungdomslag)

Maila
Viggbyholms IK FF Jenny Gustafsson
fotbollskansli@viggan.com
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla