Zonen Vallentuna Täby består dessa ungdomsföreningar (se nedan) Kontaktperson för hela zonen är Catharina Conrad,  catharina.conrad@stockholmsidrotten.se, 08-6274060 
 Förening  Kontaktperson  Email
Brottby SK Björn Bergqvist ordförande
Magnus Wilhelmsson utbildningsansvarig
bjorn.bergqvist@supermarket.ica.se
wille591@hotmail.com
Maila
Bällsta FF Daniel Jonsson
Olof Lindahl
daniel.jonsson@ballstaff.se
olof.lindahl@ballstaff.se
Maila
Erikslunds KF Ordförande Lennart Selander
Sportchef Daniel Karlsson
lennarth@selander.nu
Itchys1@hotmail.com
Maila
IK Frej Täby FK Stefan Bellander
stefan@ikfrej.se
Maila
Täby FK Johan Melbäck
Kansliet
Johan.Melback@prognoscentret.se
kansli@tabyfk.se
Maila
Täby United FC Ordförande John Billberg
john@g-a.se
Maila
Vallentuna BK Jan Söderström
Mattias Belin
jsoderstrom98@gmail.com
mattias.belin@hotmail.com
Maila
Vallentuna BK DF Rickard Gutenberg
gutenberg@transportjuristen.se
Maila
Vallentuna United FC (inga ungdomslag)

Maila
Viggbyholms IK FF Jenny Gustafsson
fotbollskansli@viggan.com
Maila


Maila alla
NYHETER
2018-03-09
[StFF] Uppdatering av fotbollszonen (kontaktpersoner)
Läs mera

2018-03-09
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2018-02-24
[StFF] Uppdatering i Fotbollszonen (Ändring av event)
Läs mera

2017-12-12
[StFF] Datum för alla FSLL finns nu på Fotbollszonen.se
Läs mera



Visa alla